Skąd się bierze popęd seksualny u kobiet?

Popęd seksualny jest brak w przypadku kobiety znacznie częściej niż mężczyźni. W tle wiele razy, nie orgazm, to niemożliwe: po prostu nie jest to, co sprawia, że ich seks, nie czuję braku seksu. Większość jednak zjawisko to ma charakter tymczasowy. Co to jest zmniejszenie potrzeb w tle, i właśnie w górę?

Czynniki wpływające na libido kobiet

Czynniki wpływające na libido kobietWiększość kobiet w latach czterdziestych pierwszy raz się z takim zjawiskiem, jak zmniejszenie seksualnego pragnienia chelios intensywności. W USA, na sklepowych półkach pojawiły się w żeńskich narządów płciowych, przekrwienie, czułość-wzmocnienie olejków, żeli, roślinnych ekstraktów, olejów. Produkty te są większość efektów podrażnienie miętą skóry na podstawie.

“Jednak seksualność kobiety, wszystko jest o wiele trudniejsze, ponieważ pragnienie jest silne mózg czynników wpływu. Seksualność inhibitorów i potwierdzenie składniki mózgu, wśród tych kobiet w ogóle, hamowanie czynników następuje bardziej aktywne: czyli, jeśli warunki rację, kobieta nie chce seksu” – mówi doktor. Silnego seksualnego psychiatrę . http://blackmasters.info/

“Odpowiednie okoliczności, a nie kolacja przy świecach lub pierścień, ale powiedzmy, taniec lub masaż. Pragnienie kobiety być pożądane i potrzebne, a to zwiększa ich popęd seksualny. Miałem szczęście być w Peru, aby odwiedzić wesele, gdzie od 70 do 80 lat w nim tańczyć w czesaniu, miłości, ambicji, erotyka, napięcie. Jednak, jeśli połączenie jest sztywne, stało się rutyną, żadnych komplementów, zaloty, kobieta nie czuje, że jego pragnienia, zmniejszenie seksualnych zrywów”, – dodaje specjalista.

Fizyczne i psychologiczne powody zmniejszenia aktywności seksualnej

Fizyczne i psychologiczne powody zmniejszenia aktywności seksualnejZmniejszenie pragnienia może być fizycznym i psychologicznym powodów. Najczęściej fizjologicznych przyczyn niedokrwistości (niedobór żelaza u kobiet utraty krwi menstruacyjnej jest powszechne), cukrzyca, wahania hormonalne (niski poziom testosteronu u kobiet i mężczyzn pragnienie, aby zmniejszyć ołów) oraz niektóre leki (problemy z żołądkiem, wysokie ciśnienie krwi, choroby serca aktywne preparaty, leki uspokajające, leki przeciwdepresyjne i hormonalne środki antykoncepcyjne). Obniżenie popędu typowy samych alkoholu i narkotyków.

Pewne sytuacje życiowe i zmniejszenie libido: obejmują one w okresie połogu, w przeddzień miesiączki, a także duże napięcie emocjonalne zdarzeń, takich jak żałoba. “Pożądanie wiekiem zanikają, duże badania nie obsługują. Czyli wbrew powszechnemu przekonaniu, 50 lat dookoła początkiem menopauzy, przed i w trakcie, nie trzeba zmniejszać libido”, . “Chociaż climax grypa umiejętności orgazm zwilżania jest słaby, ale jest to konieczne, aby zmniejszyć pragnienie. To pokazuje, że kobieta jest w przypadku psychologicznymi czynnikami, co najważniejsze” – mówi seksualnego psychiatry.

Obniżenie popędu najczęściej psychologiczne przyczyny depresja, stres,  niepokój, nadużycie seksualne w wyniku urazy psychiczne, relacje napięć, dla kobiet obraz ciała ze związanymi niezadowolenie i trudnych sytuacjach życiowych, lub życiowych okolicznościach (np. rodzice mieszkają razem).W końcu może się okazać, że pragnienie, aby zmniejszyć za relacje w ramach zwiększenia intymności. “Intymność wzrosnąć, gdy niektóre prawie jednostki do wyrażania siebie, kiedy ci się podoba własne udo , gdy inne, także od oddziaływania pasji” – mówi seksualnego psychiatry. “Trudno jednocześnie zachować dwa, ma ogromne znaczenie w związku, intymność i namiętność, w tym samym czasie”.

“Wiadomo, że aktywność seksualna wiąże się z status: w sumie, samotne kobiety są najbardziej aktywne seksualnie przed ślubem mieszka w najmniej aktywny. To obsługuje seks-ewolucyjne podejście, zgodnie z którym seks jest narzędziem dla kobiety w ramionach mężczyzny, aby uwieść. Ewolucyjna teoria dowodzi, że gdy pojawia się trzeci-szary relacji, a kobieta nagle znowu próbują zmusić partnera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *